Педагогічна майстерня 1ВІРТУАЛЬНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР – ЯК ЗАСІБ ПОШИРЕННЯ ІННОВАЦІЙ

Використовуючи переваги інформаційних технологій в НМЦ ПТО у Запорізькій області запроваджено таку новітню форму розповсюдження накопиченого досвіду організації та проведення дослідно-експериментальних робіт як ТЕМАТИЧНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ РЕПОЗИТОРІЙ*.
Створення репозиторіїв за певними темами дослідно-експериментальних робіт регіонального та всеукраїнського рівня – це спроба реалізувати для фахівців більш комфортну та результативну форму ознайомлення з матеріалами наукової та практичної спрямованості.
Безперечною перевагою обраної форми є можливість адаптувати процес професійного саморозвитку фахівців до стрімкого ритму життя сучасного суспільства.
___________________________________________________________

* У класичній трактовці поняття «репозиторій» формулююється як місце в мережі інтернет, де зберігаються будь-які дані. Але в адаптованому до сьогодення варіанті під поняттям «репозиторій», як правило, розуміють групування за певними ознаками інформації в мережі (локальній чи глобальній) із забезпеченням можливості доступу до окремих її елементів (файлів та каталогів).
                       ТЕМАТИЧНІ  МІКРОРЕПОЗИТОРІЇ

https://ekspresvp1.blogspot.com/https://ekspresvp22.blogspot.com/
https://ekspresvp3.blogspot.com/

Комментариев нет:

Отправить комментарий